Nova Bank

NovaBank

Hakkımızda

Nova Bank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar sonucu, 2011 yılından bugüne, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede Kuzey Kıbrıs halkının en çok güvendiği bankalar arasında yerini almıştır. 1969 yılından bugüne her gün büyüyen ve gelişen Levent Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren banka, grubun kurumsal değerleri ile uyumlu bir çizgide, sürdürülebilir ve güçlü bir büyüme sağlarken, ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. Çalışanları ve müşterileri için yüksek bir tatmin duygusu sağlamanın yanı sıra toplumun diğer paydaşları için de mümkün olan en yüksek katma değeri yaratma çabasındadır.

Bankamızın temel faaliyetleri kurumsal ve yatırım bankacılığı, ticari bankacılık, perakende bankacılık, ödeme sistemleri, hazine işlemleri ve özel bankacılık, yatırım hizmetleri ile uluslararası bankacılık hizmetlerini içeren bankacılık uygulamalarını kapsamaktadır.

Nova Bank, kişilerin ya da faaliyet alanlarının parlak bir geleceğe sahip olması için müşterileri ile birlikte çalışır. İhtiyacı analiz eder ve en iyi karşılık verecek hizmeti paylaşır. Farklı bakış açıları geliştirerek yeni fırsatlar sunar.

Vizyonumuz

Nitelikli insan kaynağımızla müşterilerimiz, çalışanlarımız ve hissedarlarımız için yarattığımız değerlerin adil paylaşımında güvenin ve tercihin sektördeki tek adresi olmak.

Misyonumuz

Kurumsal değerlerimizle uyumlu bir çizgide sürdürülebilir ve güçlü büyüme sağlarken, ülke ekonomisine katkı sunan, saygın bir kurumsal vatandaş olarak sadece çalışanlarımız ve müşterilerimiz için yüksek bir tatmin duygusu sağlamanın çok ötesinde toplumun diğer paydaşları için de mümkün olan en yüksek katma değeri yaratmak.