Nova Bank

NovaBank

Hakkımızda

Nova Bank, üstün hizmet anlayışı, yenilikçi ve proaktif yaklaşımı ile yaptığı çalışmalar sonucu, 2011 yılından bugüne, bankacılık sektörü için çok kısa denebilecek bir sürede Kuzey Kıbrıs halkının en çok güvendiği bankalar arasında yerini almıştır. Levent Şirketler Grubu bünyesinde faaliyet gösteren banka, grubun kurumsal değerleri ile uyumlu bir çizgide, sürdürülebilir ve güçlü bir büyüme sağlarken, ülke ekonomisine katkı sunmaktadır. Çalışanları ve müşterileri için yüksek bir tatmin duygusu sağlamanın yanı sıra toplumun diğer paydaşları için de mümkün olan en yüksek katma değeri yaratma çabasındadır.

Bankamızın temel faaliyetleri kurumsal ve ticari bankacılık, perakende bankacılık, ödeme ve kart sistemleri, hazine işlemleri ile birlikte özel bankacılık ve uluslararası ödemeler hizmetlerini içeren bankacılık uygulamalarını kapsamaktadır.

Nova Bank, kişilerin ya da faaliyet alanlarının parlak bir geleceğe sahip olması için müşterileri ile birlikte çalışır. İhtiyacı analiz eder ve en iyi karşılık verecek hizmeti paylaşır. Farklı bakış açıları geliştirerek yeni fırsatlar sunar.

Vizyonumuz

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyetinde her türlü iktisadi faaliyete destek olarak Bankacılık alanında öncelikle akla gelen, aranan ve her alanda müşteri tatmini yanında Ülke kalkınmasında önemli role sahip olmak. 

Misyonumuz

Ticari ve Bireysel Bankacılık hizmetlerini gelişen teknolojilere ayak uydurmak suretiyle, insan ve hizmet odaklı anlayışla müşterilerimize sunmak ve tüm bankacılık hizmetlerini müşteri ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirmek.