Novabank Cardplus Ticari

İç Sayfalar 10 Large

Novabank Cardplus Ticari

 1. Ticari kart kullanarak şirketinizin tüm harcamalarını çek-senet zorluklarıyla uğraşmadan yapabilirsiniz.
 2. Novabank Cardplus Ticari ile, hem şirketinizin her türlü fatura ödemesini gerçekleştirebilir, hem de şirket çalışanlarına vereceğiniz özel limitli kartlarla ulaşım, konaklama ve restoran harcamaları gibi şirkete ait giderlerin ödenmesini güvenle sağlayabilirsiniz.
 3. Kartlarınızın üzerine kart sahiplerinin isimleri ile şirket ünvanını da yazdırabilir, Nakit akışı üzerinde etkili bir kontrol sağlayabilirisniz.
 4. Tüm Cardplus ATM'lerinde kredi kartı ödeme ve para transferi yapabilirsiniz.
 5. Tüm Cardplus üye işyerlerinde taksitli işlem yapabilirsiniz.
 6. Kartınıza Vadesiz hesap bağlanabilir ve banka kartı olarak kullanabilirsiniz.
 7. Yurt içi ve Yurt dışında taksitsiz satış işlemi yapabilirsiniz.
 8. Hesap Temassız kart özelliği ile hızlı ödeme kolaylığı sağlamaktadır
 9. Peşin alışverişlerinizi uygulama üzerinden taksitlendire bilirsiniz
 10. Kazanılan Plus Puanlarınızı Cardplusa ait tüm üye işyerlerinde alışveriş için veya Uçuş/ Otel ödemelerinizde (3 katı kullanım imkânı (45 puan ve üzeri)) kullanabilirsiniz.
 11. Motorlu araçlarda seyrüsefer bedellerini Cardplus kartınızla ödeme durumunuzda herhangi bir komisyon alınmadan otomatik 2 taksite bölünsün.
 12. Uygulama dışına yeni şifre alma, ekstre, limit, internet kullanımı için Cardplus’ın SMS plus hizmetinden yararlanabilirsiniz.
 13. İnternet alışverişlerinizi 3 boyutlu (3D secure) sistem ile güvenle yapın.
 14. Novabank Cardplus'ınıza belirleyeceğiniz limitler dahilinde ek kart alarak uygun göreceğiniz kişilerle birlikte kullanabilirsiniz.
 15. Cardplus POS cihazları üzerinden kartınıza ilişkin bakiye, ekstre ve Plus Puan bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.

Nova Ticari Kartına Sahip olabilmek için

 • Adres Teyit Belgesi (ikametgah belgesi veya müşteri adına kayıtlı elektrik veya Belediyelere ait su faturası v.b resmi belge)
 • Şirketler için Onay Belgeleri
 • Şahıs veya Şirkete ait Yükümlü Kayıt Belgesi
 • Gerçek Kişi işletmeler ve şirket direktörlerine ait kimlik kartı
 • Gelir Belgesi (Şirketler için son dönem bilanço)
 • Gerçek kişiler için ticari tescil belgesi

Kart güvenliği için

 • Kartınızı ve şifrenizi kimseyle paylaşmamaya özen gösteriniz.
 • Yakınlarınız kartınızdan yararlanmak isterse, kartınızı vermeniz şuç sayılacağından ona ek kart çıkartabilir ve limitinde istediğiniz oranda tanımlama yapabilirsiniz.
 • Kart numaranızı, son kullanma tarihini ve kartın arka yüzünde bulunan son üç haneyi (CV2 – Uluslararası güvenlik kodu) kimseyle paylaşmayınız.
 • Kartınızın herhangi bir ATM’de alıkonması halinde hemen banka şubenize başvurabilir veya 4445000 Cardplus Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kartınızın kaybolması durumunda, uygulamadan kartınızı kapatabilir veya 4445000 Cardplus Müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz.
 • Kartınız ile bilginiz ve onayınız dışında yapılan işlemler için, ürün/hizmet alınamaması durumunda olan işlemler için, birden fazla yansıyan (mükerrer) olan işlemler için, iade durumlarında iade gelmeyen işlemler için, ATM üzerinde çekiliş veya yatırım işlemlerinde yaşanan problemler için harcama itirazında (Chargeback) başvurabilirsiniz.