İnternet Şubesi

GİRİŞGÜVENLİK

05 Mart 2013 Girne Şube Açılışı

05 Mart 2013 Girne Şube Açılışı

Levent Şirketler Grubu’na bağlı Nova Bank’ın ikinci şubesi Girne’de hizmete açıldı. Mete Adanır Caddesi’nde bulunan şube binasının açılışını Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın yaptı.
Törenin açılışına Nova Bank Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Boyacı ve Nova Bank Genel Müdürü İsmet Demirağ’ın yanı sıra çok sayıda davetli ve basın mensubu da katıldı.

Aygın: Yatırımı yapanları tebrik ediyorum
Törenin açılışında konuşan Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın dünyada ekonomik sıkıntılar devam ederken yeni bir iş yeri açmanın zorluğuna dikkat çekerek “Ülke ekonomisinde önemli bir paya sahip olan Levent Şirketler Grubu’nu, Girne’de yapmış oldukları bu yatırımlarından dolayı tebrik ediyorum” dedi. Levent Şirketler Grubu’nun birçok sektörde başarılı bir grafik çizdiğine değinen Aygın, grubun banka ve finans sektöründe de başarılı olacağına inancının tam olduğunu belirtti.
Yerli yatırımların önemine de vurgu yapan belediye başkanı Aygın, ülke ekonomisinin gelişmesinde Levent Şirketler Grubu’nun üzerine düşen görevi başarıyla yürüttüğünü söyledi. Nova Bank Girne Şubesi’nin bulunduğu Mete Adanır Caddesi’nin önemine de değinen Sümer Aygın, Girne bölgesindeki
en işlek caddeye kurulan bankanın yakın gelecekteki başarısının kaçınılmaz olduğunu söyledi.

Demirağ: Yeni şubeler de gündemde
Nova Bank Genel Müdürü İsmet Demirağ da törenin açılışında yaptığı konuşmasında Lefkoşa’da açılan ilk şubenin ardından Girne’de ikinci şubeyi hizmete sokarak şube ağını daha da genişlettiklerini belirtti.
Konuşmasında Girne’nin konum olarak önemine de dikkat çeken Demirağ tarihi değerler, turizm, eğitim ve ticaret açısından ekonomik olarak en aktif bölge olduğuna değinerek ihtiyaç duyulması halinde Girne’nin doğusuna ve batısına da yeni şubeler açılabileceğini kaydetti.
Konuşmaların ardından kurdele kesilerek bankanın açılışı yapıldı.